DS general purpose transfer | C13S400078 | A4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 308.00 mm |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross height master carton | 195 mm |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Lehtede arv pakis | 100 |
| Net weight | 0.65 kg |
| Net weight master carton | 17.424 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1275 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | DS general purpose transfer |
| Producer product name | C13S400078 |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.534 kg |
| Ühilduvus | SureColor SC-F500, SureColor SC-F501, SureColor SC-F100 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ds general purpose transfer c13s400078 a4, c13s400078, epson, paber


